– Komunikaty

Przemyska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii pojazdu, nie skończyliśmy zbiórki segregowanych odpadów z rejonu 3 na terenie miasta Przemyśla.

Kontynuacja zbiórki odpadów z w/w rejonu nastąpi niezwłocznie, tj. w dniu 13.09.2023 r. w godzinach rannych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Prezes Zarządu
mgr inż. Andrzej Ziemniak

W związku z przebudową mostu kolejowego i utrudnieniami związanymi ze zmianą organizacji ruchu na ul. Wilsona i ul. Sportowej, a co za tym idzie zmianą dojazdu samochodów do PSZOK, Przemyska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. informuje, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w dniu 02.11.2022r. będzie nieczynny.

Prezes Zarządu
mgr inż. Andrzej Ziemniak

Zarząd Przemyskiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że od dnia 01.03.2022 r. wznowił bieżącą obsługę Klientów w siedzibie Spółki (oddziałach).

W związku z powyższym w trosce o wspólne bezpieczeństwo wprowadza się następujące zasady przebywania w budynkach Spółki:

  • w przestrzeniach zamkniętych należy przebywać w maseczkach ochronnych,
  • wchodząc do budynku należy zdezynfekować dłonie,
  • przestrzegać obowiązujących zasad zachowania dystansu społecznego.

Jednocześnie apelujemy, aby w dalszym ciągu wszystkie możliwe sprawy urzędowe w pierwszej kolejności załatwiać telefonicznie,  w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej,  a budynek odwiedzać tylko w sprawach pilnych.

Prezes Zarządu
mgr inż. Andrzej Ziemniak

Przemyska Gospodarka Komunalna Sp. z o. o. informuje o zaprzestaniu porozumiewania się za pośrednictwem faksu (nr 16 678 67 83).

Back to top